Dzięki takim rajstopom nie zmarzniesz!

Jesienią i zimą wiele kobiet rezygnuje z noszenia sukienek i spódnic. Naszą największą obawą jest to, że zmarzniemy w cienkich rajstopach. Na całe szczęście rajstopy damskie występują w tak bogatym asortymencie, że sprawdzą się także w chłodniejsze dni. Podpowiadamy jakie rajstopy wybrać na chłodniejsze dni.

Grube rajstopy – które wybrać?

Najlepsze grube rajstopy to te o oznaczeniach od 80 do 100 DEN. Są to modele, które są całkowicie kryjące. Skóra nie będzie widoczna, nawet gdy rajstopy mocno się rozciągną. Rajstopy 100 den najczęściej wykonywane są z mikrofibry. Włókna w tym materiale są gęsto splecione, dzięki czemu rajstopy są doskonale kryjące.

Rajstopy 100 den – moc zalet

Największą zaletą jest oczywiście to, że mikrofibra chroni przed zimnem. Rajstopy grube zapewniają komfort cieplny i są doskonałym uzupełnieniem stylizacji. Na jakie rajstopy 100 den warto zwrócić uwagę? Zdecydowanie na modelujące rajstopy Micro PushUp, które dopasowują się do ciała, jednocześnie delikatnie poprawiając sylwetkę. Takie rajstopy najlepiej sprawdzą się zimą, gdy na dworze panują minusowe temperatury.

Rajstopy damskie na jesień

Na jesienne dni świetny wyborem są rajstopy damskie o oznaczeniach od 40 do 60 DEN. Takie rajstopy będą idealnie pasować do grubszych materiałów, które najczęściej wybieramy właśnie jesienią. Rajstopy 60 den są kryjące, dzięki czemu zapewniają ochronę przed chłodem.

Rajstopy 60 den – rozwesel swoją stylizację

Takie grube rajstopy występują w tradycyjnych kolorach, jak czarny czy szary. Często jednak można spotkać rajstopy 60 den w wyrazistych kolorach lub wzorach. Jeśli chcesz trochę zaszaleć, wybierz kolorowe rajstopy. Rozweselą one każdą jesienną i zimową stylizację!

Grube rajstopy to ratunek dla każdej kobiety, która chce założyć sukienkę w zimowe dni. Doskonale chronią przed chłodem i są stylowe. Pamiętaj, że jesienią i zimą nie musisz być skazana tylko na spodnie! Zobacz więcej na www.pl

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *