Kalesony – sprawdzona ochrona przed mrozem

Męska bielizna ogranicza się zazwyczaj do bokserek i skarpetek. Niektórzy panowie wybierają jeszcze podkoszulki. Najważniejsze aby było wygodnie. Kwestie estetyczne schodzą na dalszy plan, mężczyźni nie mają tak bogatego wyboru kolorystycznego jak kobiety. Jest jednak pewna część garderoby, która popadła w zapomnienie, ale powoli wraca do męskich łask. Mowa o kalesonach.

Wstydliwe, ale praktyczne

Kalesony przez długi czas były wstydliwym elementem garderoby. Zazwyczaj nosili je mali chłopcy, a żaden mężczyzna nie przyznawał się, że je nosił. Nie da się ukryć, że kalesony były niezbyt urodziwą częścią męskiej garderoby. Jednak nie można im odmówić jednej rzeczy – były (i nadal są!) bardzo praktyczne.

Kalesony – na mroźną zimę

Wyobraźmy sobie sytuację. Zima, na dworze minusowa temperatura, pada śnieg. Przenikliwy mróz. Kobiety w takiej sytuacji pod spodnie zakładają rajstopy – dodatkowa warstwa chroni je przed chłodem. A co mają zrobić mężczyźni? Najczęściej marzną, narażając się na utratę zdrowia. Do takich właśnie sytuacji zostały stworzone kalesony. Przylegające do nóg kalesony, założone pod spodnie, gwarantują utrzymanie ciepła. Chronią przed zmarznięciem i pozwalają na uniknięcie przeziębienia.

Twój komfort jest najważniejszy!

Dla wielu mężczyzn kalesony to temat bardzo wstydliwy. Jeśli nie lubisz marznąć, nie myśl o opiniach innych! Po prostu załóż kalesony i ciesz się ciepłem. Aby nikt nie zauważył, że nosisz kalesony możesz zadbać o to żeby były jak najmniej widoczne. Dobrym sposobem jest założenie wyższych skarpetek, które zasłonią kalesony podczas siadania.

Kalesony – must have dla miłośników sportów zimowych

W przypadku gdy uprawiasz sporty zimowe, musisz mieć w swojej szafie specjalne termoaktywne kalesony. Bielizna termoaktywna jest niezbędna dla narciarzy i miłośników ruchu na mrozie. Chroni przed utratą ciepła. Takie kalesony wykonane są najczęściej z tkanin syntetycznych, które mają właściwości oddychające i antybakteryjne.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *