Koszulki – podstawa męskiej garderoby

Męska garderoba nie jest zazwyczaj tak rozbudowana jak kobieca. Panowie stawiają na ponadczasowe modele, sprawdzone kolory i dobre materiały. Co musi znaleźć się w męskiej szafie? Dżinsy, garnitur, eleganckie koszule. Nie można zapomnieć o koszulkach, które tak naprawdę są podstawą męskiej garderoby.

Koszulki z krótkim rękawem

Wśród panów cały czas prym wiodą koszulki z krótkim rękawem. Jakie najlepiej mieć w swojej szafie? Świetnie sprawdzą się tradycyjne t-shirty w bazowych kolorach. Warto więc mieć kilka sztuk koszulek w kolorze białym i czarnym. Te dwa modele sprawdzą się w wielu stylizacjach, będą pasować praktycznie do wszystkiego. Klasyczne kolory to zawsze dobry wybór. Oczywiście warto też mieć koszulki w innych, ulubionych kolorach. Najważniejsze jednak, żeby nie były to kolory zbyt jaskrawe.

T-shirty z nadrukami

Panowie uwielbiają t-shirty z nadrukami. To świetny sposób na wyrażenie siebie. Można wybrać te z żartobliwymi napisami czy z logo ulubionego zespołu. Możesz mieć w swojej szafie koszulkę z bohaterami z kreskówki, ale pamiętaj, że nie nadaje się ona na każdą okazję! Czasami lepiej jednak wybrać gładką!

Stylizacje na każdą okazję

Koszulki sprawdzą się w wielu sytuacjach, właściwie wszędzie tam gdzie nie jest konieczna elegancka koszula. Możesz je założyć do pracy czy na randkę. Wystarczy zestawić koszulkę z marynarką i dżinsami, aby otrzymać niezobowiązujący look, który sprawdzi się w wielu codziennych sytuacjach.

Podkoszulki

Warto wspomnieć o męskich podkoszulkach. Nie wszyscy panowie wyglądają w nich dobrze. Owszem, eksponują mięśnie ramion, ale nie powinny być podstawą stylizacji. Ewentualnie wyjątek można zrobić podczas upalnych wakacji. Podkoszulki bez rękawów sprawdzą się za to w czasie zimowych mrozów jako pierwsza warstwa. Nigdy za wiele dodatkowej ochrony przed mrozem!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *