Modna i wygodna męska bielizna

Sklepy z bielizną to zdecydowanie królestwo kobiet, mają one niezwykle szeroki wybór. Sklepy specjalizujące się tylko w męskiej bieliźnie nie są już tak powszechne. Nie da się ukryć, że mężczyźni noszą często przez całe życie ten sam model bielizny. Jednak to się zmienia! Panowie są coraz odważniejsi, chętnie eksperymentują i testują nowe modele. Męska bielizna to temat zdecydowanie warty uwagi!

Slipy – ponadczasowy wybór

Slipy były przez długi czas najpopularniejszym modelem męskiej bielizny. Ich klasyczny krój zdobył uznanie mężczyzn. Slipy zasłaniają pośladki oraz chronią “męskość”, od pasa do uda. Brak nogawek sprawia, że mogą być używane praktycznie z każdym modelem spodni. Slipy nie krępują ruchów, przez co sprawdzą się świetnie u mężczyzn, którzy prowadzą aktywny tryb życia.

Na luzie – bokserki męskie

Bokserki męskie zapewniają ogromną swobodę i wygodę dla noszącego. Są raczej obszerne i luźne, przez co nie krępują ruchów. Nie podkreślają też intymnych części ciała. Najlepiej sprawdzą się do użytku domowego i do spania. Będą pasować też do codziennych stylizacji z luźniejszymi spodniami. Niestety luźne bokserki męskie mogą nie sprawdzić się w każdej sytuacji. Materiał może się zawijać i marszczyć, co może powodować bolesne otarcia.

Wygoda ponad wszystko

Luźne bokserki to nie jedyny model tej bielizny. Bokserki męskie obcisłe są wybierane przez panów jeszcze częściej niż luźniejszy model. Taka męska bielizna doskonale sprawdzi się do obcisłych spodni czy do garnituru. Bokserki męskie wyróżniają się elastycznością, przylegają do ciała. Dodatkowo, świetnie podkreślają męską sylwetkę. Obcisłe bokserki doskonale sprawdzą się w codziennym użytkowaniu. Są niezwykle wygodne i cenione przez panów! Zobacz więcej na www.pl

Nie zapomnij o piżamie!

Wielu mężczyzn do spania zakłada starą, wytartą podkoszulkę. Szkoda! Piżamy męskie prezentują się o wiele lepiej. Zestawy składają się zazwyczaj z koszulki z krótkim rękawem i krótkich spodenek. W przypadku piżam zimowych świetnie sprawdzą się długie spodnie i koszulka z długim rękawem, z grubszej bawełny. Piżamy męskie są dostępne w wielu wzorach i kolorach. Najlepiej wybrać piżamę wykonaną w 100% z bawełny. Dzięki temu zapewni ona komfort i swobodę ruchów.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *