Odkryj doskonałe uzupełnienie codziennych stylizacji

Zdarzają się momenty, że prawie mamy już idealną stylizację, ale… czegoś w niej brakuje! Zastanawiamy się w czym może tkwić problem. Może problemem jest biżuteria albo torebka? Czasami sytuację uratują rajstopy, pończochy lub… zakolanówki! Co jeszcze pomoże w uzupełnieniu codziennych stylizacji?

Zakolanówki – jak je nosić?

Zakolanówki to niezwykle ciekawy element garderoby. Są krótsze od pończoch, ale dłuższe od podkolanówek. Zakolanówki sięgają zazwyczaj kilka centymetrów ponad kolano. Można nimi uatrakcyjnić wiele stylizacji. Zimą świetnie sprawdzą się grube zakolanówki z wełny. Ogrzeją one nogi i dodadzą stylizacji fajnego pazura. Najlepiej będą wyglądać skompletowane ze skórzanymi kozakami. Zakolanówki można nosić osobno, ale najkorzystniej wyglądają w zestawie z cienkimi rajstopami. Dotyczy to zwłaszcza zakolanówek kryjących np. o grubości 60 den. Z czym można zakolanówki skompletować? W grę wchodzą wszelkie krótkie sukienki i spódniczki oraz szpilki. Stworzą razem wspaniały zestaw. Trzeba jednak uważać, aby strój z zakolanówkami nie stał się zbyt wyzywający. Znajdziesz je na www.pl

Pomyśl o podkolanówkach

Podkolanówki to dłuższe skarpetki, kończące się przed kolanem. Podkolanówki są uniwersalne. Sprawdzą się wiosną oraz w chłodniejsze letnie dni. Podkolanówki idealnie pasują do szpilek, często pojawiają się nawet na pokazach największych projektantów! Do czego będą pasować podkolanówki? Zarówno do wąskich spódniczek, jak i tych tiulowych. Sprawdzą się też do sukienki maxi. Podkolanówek lepiej nie łączyć ze spódniczkami w kratkę do kolan. Unikniemy dzięki temu stylizacji na grzeczną uczennicę!

A może skarpetki rajstopowe?

Co zrobić jeśli zakolanówki i podkolanówki nie są tym idealnym dopełnieniem stylizacji? Pozostają jeszcze skarpetki rajstopowe. Świetnie pasują do szpilek, trampek i sneakersów. Odpowiednio dobrany wariant kolorystyczny może być zwieńczeniem codziennego stroju. Skarpetki rajstopowe to oryginalny dodatek, dzięki któremu wyróżnisz się z tłumu!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *