Pończochy sprawdzą się nie tylko na rozbieranej randce

Chcesz poczuć się seksownie i uwodzicielsko? Zrezygnuj z rajstop i postaw na pończochy! Nie od dziś wiadomo, że pończochy rozbudzają męską wyobraźnię. Warto je jednak nosić na więcej okazji, niż tylko rozbierana randka!

Pończochy na co dzień

W jakich sytuacjach sprawdzą się pończochy? Zdecydowanie podczas ważnych spotkań czy rodzinnych imprez. Zwłaszcza tych, które odbywają się wiosną i latem. Pończochy górują w tej kwestii nad rajstopami. Są one lżejsze, kończą się w połowie uda. Dzięki pończochom nogi nie będą się ocierać, a jednocześnie będą prezentować się znakomicie.

Pończochy to opcja dla kobiet, które muszą ubierać się zgodnie ze wskazanym dress codem. Gołe nogi nie są wskazane m.in. podczas wszelkich biznesowych spotkań, na których obowiązuje styl smart casual. W takim wypadku pończochy samonośne są świetnym rozwiązaniem sytuacji.

Zmysłowe pończochy samonośne

Niektóre modele pończoch są niezwykle seksowne. Nie da się ukryć, że dodadzą pikanterii każdej stylizacji. Jeśli chcesz komuś zawrócić w głowie zdecydowanie postaw na pończochy samonośne z koronką. Niektóre modele mają szew biegnący wzdłuż całej linii nóg, inspirowany stylem vintage. Takie pończochy rozbudzają zmysły!

Pończochy dla puszystych – znajdź swój rozmiar!

Nosisz większy rozmiar i obawiasz się pończoch? Martwisz się, że będą się zsuwać, rolować lub nieestetycznie wystawać? Ogłaszamy koniec zmartwień! Pończochy dla puszystych istnieją! Jedyne co musisz zrobić, to prawidłowo dobrać rozmiar. Odpowiedni rozmiar zapewni komfort noszenia, a pończochy nie będą uciskać. Nawet przy większych rozmiarach rajstopy można zastąpić pończochami!

Silikon – pewne trzymanie

Pończochy samonośne zakończone są eleganckim pasem, wzmocnionym silikonem. Zapewnia to dobre trzymanie i daje gwarancję, że pończochy się nie zsuną. Pas przy pończochach jest zawsze ozdobiony. Może to być delikatna lub seksowna koronka. Więcej propozycji pończoch znaleźć można na www.pl

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *