Wybieramy majtki idealne!

Każda kobieta potrzebuje bieliznę, w której będzie czuć się komfortowo i pewnie. Odpowiednio dobrane majtki mogą uwydatnić naszą pupę lub zatuszować niedoskonałości. Warto poświęcić trochę czasu na dopasowanie majtek do naszej sylwetki. Znalezienie idealnego fasonu wcale nie jest takie trudne.

Stringi i thongi

Stringi pięknie uwydatniają nasze pośladki. Wbrew pozorom mogą je nosić też panie, które nie mają idealnej pupy. Jeśli dobrze się czujesz w stringach, nic nie stoi na przeszkodzie żebyś je nosiła. Warto jednak pamiętać, że stringi mogą podrażniać nasze okolice intymne. Mogą zdarzyć się też bolesne przetarcia. Co jakiś czas można zastąpić stringi innymi majtkami, tak aby skóra mogła odpocząć. Zamiast stringów można wybrać też thongi, które mają szerszy fragment materiału między pośladkami.

Klasyczne figi

O wiele bardziej klasycznym modelem są figi, często kojarzone z “babcinymi” majtkami. Współczesne figi nie mają jednak z nimi nic wspólnego. Są to majtki, które przykrywają okolicę bioder i krzyża, dając nam ochronę. Niektóre modele fig są bardziej zabudowane, inne mają obniżony pas. Nie da się ukryć, że są one niezwykle wygodne.

Szorty

Jeśli uważasz, że figi nie są majtkami dla Ciebie możesz wypróbować szorty. Są one oczywiście zapożyczone z męskiej bielizny, ale w kobiecym wydaniu mogą być całkiem seksowne. Szorty zakrywają pośladki i otulają biodra. Dzięki temu nadają się zwłaszcza na chłodniejsze miesiące, kiedy potrzebujemy dobrej ochrony przed zimnem. Szorty sprawdzą się u tych osób, które nie lubią kiedy cokolwiek je ugniata. Są wygodne, a przez to, że nie obcierają są też zdrowe.

Biodrówki

Zamiast szortów, można wybrać majtki biodrówki. Są one nieco podobne w kształcie, jednak mają wyższe wycięcie na nogi. Biodrówki uwydatniają pośladki. Jednak przez to, że są niższe w pasie mogą uciskać i uwypuklać “oponkę”. Dlatego ważne jest aby wybrać odpowiedni rozmiar!

Majtki korygujące

Możesz zdecydować się też na bieliznę do zadań specjalnych, czyli majtki korygujące. Jest to opcja raczej na bardzo ważne wyjście lub imprezę. Na co dzień noszenie takiej bielizny może być mało komfortowe. Bielizna korygująca pozwala spłaszczyć brzuch, ukryć boczki i podnieść pośladki. Przydaje się to zwłaszcza przy obcisłych, eleganckich sukienkach gdy zależy nam na nieskazitelnej figurze.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *