Wygodna koszula nocna dla młodej mamy

Młoda kobieta oczekująca na dziecko jest pełna niepewności. Odpowiednio przygotowana wyprawka zminimalizuje stres i spowoduje, że pierwsze chwile z dzieckiem będą niezapomniane. Niezwykle istotnym elementem stroju dla świeżo upieczonej mamy jest bielizna nocna.

Koszula nocna w ciąży – postaw na wygodę

Podczas ciąży niezwykle ważna jest wygoda przyszłej mamy. Często ubrania stają się za małe, zaczynają uwierać. Zdarzają się bezsenne noce, podczas których wszystko przeszkadza. Warto zadbać aby koszula nocna była jak najwygodniejsza i dawała komfort. Pozwoli to na przespanie nocy.

Ciążowa piżama – tylko 100% bawełny

Świetnie sprawdzi się koszula nocna ciążowa, wykonana w 100% z bawełny. Przewiewny materiał zapewni komfort nawet w letnie noce. W takiej koszuli można nawet chodzić w ciągu dnia po domu! W ciąży musimy stawiać naszą wygodę na pierwszym miejscu. Warto wybrać koszulę nocną, która ma dekolt rozpinany na guziki. W ten sposób będzie też mogła być używana już po porodzie, do karmienia maleństwa.

Elegancka koszula nocna w ciąży? Dlaczego nie!

Nie każda kobieta gustuje w tradycyjnych koszulach nocnych. Na szczęście dla kobiet w ciąży też powstają eleganckie koszulki nocne, w których można poczuć się i wygodnie, i kobieco. W ciąży świetnie sprawdzą koszulki, które mają pod biustem wszytą gumkę podtrzymującą piersi. Każda kobieta doceni taki element, który będzie podtrzymywał rosnący biust. Rozszerzony fason takich koszulek sprawia, że idealnie zasłonią powiększający się brzuszek. Warto zwrócić uwagę, aby koszula nocna miała odpinane miseczki.

Piżama do karmienia – najważniejsza dla młodej mamy

Jaka powinna być piżama, którą zabierzemy do szpitala i w której będziemy karmić naszą pociechę? Piżama do karmienia musi być wykonana z naturalnego i oddychającego materiału. Koszula, którą planujemy wziąć do szpitala nie powinna być za krótka. Najlepiej gdyby sięgała do kolan, aby czuć się komfortowo.

Dostęp do piersi

Najważniejszą kwestią w doborze piżamy do karmienia jest to aby dostęp do piersi był jak najłatwiejszy. Modeli jest całe mnóstwo! Piżamy mogą mieć napy, które dość szybko można otworzyć. Zapinanie na guziki wygląda uroczo, jest jednak troszkę mniej praktyczne. Ciężko rozpiąć kilka malutkich guziczków, gdy dziecko płacze. Ale i w tym można nabrać wprawy. Można spotkać też zapięcia na suwaki lub na zakładkę. Musisz sama wyczuć, które rozwiązanie jest dla Ciebie najwygodniejsze.

Bielizna nocna jest niezwykle istotna dla młodej mamy. Powinna być jak najbardziej funkcjonalna i wygodna, aby ułatwić codzienne życie. Zobacz więcej na www.pl

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *